Без категорії

Інформація для кандидатів у члени Профспілки

Download PDF

Змінено правила вступу до Профспілки!

Останнім часом до нас звертається багато громадян України, Білорусі, Молдови, Росії, Грузії, Вірменії, Польщі і інших країн із запитанням, як вступити до Профспілки.

Для того, щоб вступити до лав Профспілки:

 1. Роздрукуйте і заповніть даний бланк заяви. Заяву можна знайти тут. В заяві обов’язково потрібно власноруч поставити підпис!
 2. Оплатіть вступний внесок – (або еквівалентну суму у іншій валюті). Якщо внесення коштів відбувається через непольський банк, спочатку потрібно впевнитися, що банк співпрацює з банками Польщі. Сума вступного внеску становить 10 злотих. Також одноразово зі вступним внеском потрібно сплатити за 6 місяців членства в Профспілці. Щомісячний членський внесок становить 10 злотих.** В сумі вийде: 10 злотих+ 10*6 злотих = 70 злотих.  Бланк з реквізитами  українською мовою тут польською – тут.
 3. Підготуйте документи: бланк заповненої заяви з підписом, копію чеку про сплату членського внеску, 2 фото (3Х4 см).
 4. Відправте лист, вклавши пакет документів з п.3, на ім’я Карягіна Юрія, адреса: вул. Коперніка 36/40, Варшава, Польща (Yuriy Karyagin, ul.Kopernika 36/40, 00-924 Warszawa, Rzeczpospolita Polska). У листі вкажіть свою зворотню адресу і котактні дані: ПІБ, номер телефону і електронну скриньку.
 5. Чекайте на письмове повідомлення від Профспілки щодо підтверждення Вашого членства. Ви отримаєте лист на вказану Вами електронну скриньку або Вам зателефонують представники Профспілки.

** Особи, які мають посвідчення інваліда і студенти,у разі надання документів, що підтверджують цей статус, сплачують щомісячний платіж у розмірі 5 злотих. Сумма першого внеску для цих категорій становитиме: 10 злотих + 5*6 злотих = 40 злотих.

Профспілка має право захищати трудові права лише тих громадян які отримали статус офіційного членства.

[Українська версія]


Заява про вступ
у Міжгалузеву профспілку українських працівників у Польщі

Я, що підписався нижче / заявляю про вступ до Міжгалузевої профспілки українських працівників у Польщі. Я зобов’язуюсь дотримуватися статуту профспілки та всіх рішень організації.

  [wersja polska]

Deklaracja członkowska

Międzyzakładowego Związku Zawodowego Pracowników Ukraińskich

w Polsce

Ja, niżej podpisany/a deklaruję niniejszym wstąpienie do Międzyzakładowego Związku Zawodowego Pracowników Ukraińskich w Polsce. Zobowiązuję się do przestrzegania Statutu Związku i wszelkich uchwał związkowych.

 

 [Русская версия ]


Заявление о вступлении
в Межотраслевой профсоюз украинских трудящихся в Польше

Я, нижеподписавшийся / заявляю о вступлении в Межотраслевой профсоюз украинских трудящихся в Польше. Я обязуюсь соблюдать устав профсоюза и всех решений организации.

 


(Podpis / підпис / подпись)

nazwisko/прізвище/фамилия:

imię/ім’я, по батькові/имя, отчество:

Telefon/телефон:

e-mail:

(data/дата)

(podpis/підпис/подпись)

Шановні кандидати!

У разі виникнення питань щодо процедури вступу до Профспілки або пакету документів, просимо звертатися за номерами телефонів, які можна знайти в розділі “Контакти” або писати на електронну скриньку profsukrpol@gmail.com

60 коментарів до “Інформація для кандидатів у члени Профспілки

   1. Шановний Сергію!
    Вся інформація подана тут “Для того, щоб вступити до лав Профспілки”. Читайте уважно.

    1. Номер рахунку я знайшов натиснувши на червоне слово ТУТ роздрукував і пішов в банк щоб оплатити внесок але ні один банк неможе переказати кошти на рахунок профспілки тому що як кажуть банківські працівники немає sfiv коду і IBAN надішліть мені рахунок на який я б зміг переказати внесок або я можу вислати кошти разом із заявою про вступ до профспілки

   2. Зробіть такий номер рахунку щоб можна було б переказати внесок з України щоб рахунок був міжнародним з SWIFT IBAN…і тому подібне….

 1. Как скачать “заяву на вступ”? По ссылке качает файл, но совсем не похож на заяву.

  1. Шановний Романе, внесено виправлення. Заява вже доступна для скачування.

 2. Дякуємо, що тепер можна скачати Заяву.
  З повагою,
  Людмила Павленко
  Майстер ручного (Петриківського) розпису
  Анатолій Юрчук
  Столяр

  1. Я перепрошую, але дійсно, яким чином заповнити заяву в електронному вигляді і куди надіслати?

 3. Привіт.
  Радий що створенно таку профспілку надіюсь вона буде помагати Українцям.

  Цікавить таке питання я можу розраховувати на вашу підтримку тільки тоді коли відправлю заяву на вступ і стану вашим партнером чи можу просто без партнерства до вас звернутись?

  1. Добрий день, Андрію!
   Дякуємо за побажання.
   Міжгалузева Профспілка юридично має право допомагати лише своїм офіційним членам. Запрошуємо приєднатися до нас!

 4. Доброго дня. Прошу зробити на головній сторінці посилання на сторінку з заявою, а то люди жаліються, що не можуть знайти. Дякую.

 5. Привіт! Хочу вступити до профспілки, які мої дії після того як зробив оплату на рахунок Профспілки? І як дізнатись чи являюсь я членом профспілки чи ні, скільки чекати часу і як буде повідомлено?

 6. Скажіть, будь-ласка, чи можна вступити до спілки, знаходячись в Україні? Через який банк надсилати внесок?

  1. Шановний Олексію,
   з усіх інформаційних питань,будь ласка, звертайтеся за контактними номерами Профспілки і її регіональних представництв в усталений робочий час.

 7. Добрый день,подскажите какого размера в правсоюзе ежемесячные взносы?Спасибо.

  1. Шановний Богдане,
   з усіх інформаційних питань,будь ласка, звертайтеся за контактними номерами Профспілки і її регіональних представництв в усталений робочий час.

 8. Доброго дня, я вірно розумію, що заяву на вступ потрібно роздрукувати, заповнити, відсканувати і вже відскановану в елктронному вигляді Вам надіслати?
  Друге питяння: членський внесок можна сплатити в будьякому банку в Україні?
  Буду вдячна Вам за відповідь.

  1. Шановна Наталіє,
   так, ви маєте заповнити заяву і надіслати на нашу електронну скриньку. Друге питання, будь ласка, уточніть у Вашому регіональному представництві. Дивіться розділ “Контакти”.

 9. Доброго дня. Як процевлоштуватися за допомогой вашої профспілки?

  1. Шановна дописувачко,
   з усіх інформаційних питань,будь ласка, звертайтеся за контактними номерами Профспілки і її регіональних представництв в усталений робочий час.

  1. Шановний Віталію,
   з усіх інформаційних питань,будь ласка, звертайтеся за контактними номерами Профспілки і її регіональних представництв в усталений робочий час.

 10. Добрый день. Имею ли я право я как журналист послать официальный информационный запрос в Профсоюз (подскажите адрес) или наведаться в Варшавский офис?
  Хочу создать материал о том, как Вы защищаете права украинцев, которые по разным жизненным причинам работают в Польше.
  Спасибо,

  1. Добрий день!
   Звичайно. Можете звернутися до Голови профспілки Карягіна Юрія Олеговича. В розділі контакти знайдете номери телефонів офісу у Польщі.

 11. Вопросы :
  1)В заяве написано”Зобов’язуюсь дотримуватися статуту та всіх рішень організації і своєчасно сплачувати членські профспілкові внески” . ГДЕ СТАТУТ И КАКИЕ ВНЕСКИ Я ОБЯЗУЮСЬ ОПЛАЧИВАТЬ (И В КАКИЕ СРОКИ)???

 12. Доброго дня. Наразі, б’юсь, немов риба об лід, де знайти наступну інформацію:
  – Чи є можливий мій вступ в профспілку, якщо я в п’ятницю, суботу, неділю працюю легально продавцем на ринку в Варшаві, а по вівторках і середах – за професією в Тернопільській області? Чи вистарчить неповної зайнятості? Наперід вдячна за відповідь та згідна с вашим статутом.

  1. Шановна Ілоно,
   з усіх інформаційних питань,будь ласка, звертайтеся за контактними номерами Профспілки і її регіональних представництв в усталений робочий час.

 13. Dzień dobry.
  Jestem Polakiem i dziękuje Państwu za stworzenie tego związku profesyjnego!
  Moja terazniejsza żona jest Ukrainką i bardzo chcemy by ona stała czlonkinią tej organizacji.
  Czy jest jakieś przedstawnictwo w Zielonej Górze albo Poznaniu?

 14. Скажіть будь-ласка, Профспілка лише захищає працівників-українців у Польщі, чи Ви й сприяєте працевлаштуванню? Мені це було б цікаво. З повагою, Михайло, Київ

  1. Добрий день, Михайле!
   Планується розробити таку програму з працевлаштування для українців у Польщі у майбутньому. Якщо виникло питання щодо стратегічного розвитку Профспілки, будь ласка, надсилайте їх на електрнну скриньку profsukrpol@gmail.com

   1. А тому, кто уже працує але на злих умовах, можете допомогти подшукати щось кращого?
    Маю жену – украінку, ктора поки не має громадянства

    Перепросити за зла українська, я поляк.

    1. Шановний Анджею,
     з усіх інформаційних питань,будь ласка, звертайтеся за контактними номерами Профспілки і її регіональних представництв в усталений робочий час.

 15. Доброго дня, скажіть будь-ласка, де я можу знайти статут профспілки та чи можу я підписати заяву на вступ до спілки в електронному виді.

  1. Добрий день, Володимире!
   Заява надсилається у відсканованому вигляді з Вашим підписом на нашу електронну скриньку. Інший варіант – роздрукувати, заповнити і передати Представництву Профспілки у вашому регіоні.

 16. Я віддав копію документів ще місяць назад а коли буде результат одні обіцянки

  1. Шановний Сергію!
   Зверніться, будь ласка, з Вашим питанням за контактними номерами Профспілки в Україні.

  1. Добрий день!
   Вам потрібно роздрукувати бланк.Заповнити бланк можна від руки. Обов’язково поставте свій підпис і дату заповнення.

 17. Доброго дня, а де знайти адресу представництва в Польші? Якщо я вже в Польші, куди мені їхати для заповнення всіх необхідних документів?

  1. Шановний Руслане,
   всі контакти і режим роботи знайдете у розділі “Контакти”.

 18. Дякуємо! Цінна інформація. Плануємо вступити у профспілку, як тільки працевлаштуємося у Польщі.

 19. Прошу провідомити, як ставиться Міжгалузева профпелка українських процівників у Польщі до того, що водиться безвізовий в’їзд українських грамодян та чи сплановані зміни у розпорядку Вашої роботи.
  Дякую наперід.

  1. 1. Позитивно.
   2. Працюємо за раніше утвердженим розкладом, який можете знайти у відповідному розділі на сайті.

 20. Добрый день. Скачал ваш документ с заявлением ! Но с ним чтото не так одни вопросительные знаки !! Можете ли вы скинуть мне на почту исправленую версию! Спасибо!

  1. Добрий день, Юрію!
   Спробуйте ще раз зберегти заяву. На разі проблем зі скачуванням і коректним відображенням документу немає.

 21. підкажіть будь ласка, чи можливо подати заяву онлайн, коли ні, то які можливості швидкої передачі заяви в офіс з міста Покой?, дякую

  1. Шановна Ольго!
   Ми приймаємо лише заяви надіслані поштовим відправленням на адресу головного офісу у Варшаві.

 22. Доброго дня , проясніть будь-ласка, хочу вступити в профспілку ,мені потрібно роздрукувати бланк заяви , заповнити та надіслати його з усім необхідним в конверті на Польщу. Чи можливо це усе надіслати по електронній адресі відсканувавши заяву , чеки та фото ?

  1. Доброго дня, Наталіє!
   Щоб вступити у Профспілку, потрібно надіслати на адресу нашого головного офісу усі необхідні документи. В електронному вигляді ми не можемо прийняти, оскільки, згідно з польським законодавством, юридичну силу має лише паперова заява з вашим підписом.

Коментарі закриті.